Mazliet citāda #flowfitnessdraugunometnes atskaite


2019.gada 28./29.jūnijs  Ānes muiža, Dieva un cilvēku apmīļots nostūris tepat netālu no Jelgavas.

Pagaidām lielākā nometne (cilvēku skaita ziņā), ko esmu rīkojusi. Esam 42 cilvēki, neskaitot tos, kas pievienojās dziesmu vakaram, lai kopā padziedātu un baudītu vakaru foršā kompānijā, jo latvietim tač` nedod ēst, dod tik padziedāt:)

Pati biju drusku sabijusies, no tā, cik lielu atbildību esmu uzņēmusies. Nometni organizēju viena, BET palīgos aicināju fantastiskus cilvēkus, ko sastapu un iepazinu savās nodarbībās. Draudzīgā atmosfēra nodarbībās un mana vēlēšanās papļāpāt ar savējiem, ļauj man iepazīt kolosālus cilvēku, uzzināt viņu nodarbošanos, aizraušanos un es gribēju tajā dalīties.

Es dalos ar to, ka mani visriņķī apkārt ir forši cilvēki, bet tie foršie– savās zināšanās un pieredzē.

Šogad man palīgos nāca:

Rūta Bumbiere – profesionālās izaugsmes koučs, sava dara entuziasts, profesionālis ar lielo burtu! Paldies Rūtiņ, meitenes ir ļoti pateicīgas par iespēju saprast kas ir mērķis un kā uz to virzīties.

Liene Ķincekustību terapeite, sirds cilvēks, jūtīga, smalka, patiesa! Ar aizvērām acīm es iešu uz priekšu....tādi bija Lienītes uzdevumi nometnes dalībniekiem – UZTICĒTIES un PAĻAUTIES!

Ilze Krūmacilvēks orķestris!!! Pirmo reizi dzīvē es dzirdēju šķietami abstraktām lietām (piem.ČAKRĀM) anatomisku un fizioloģisku skaidrojumu – URRĀ!!! man pašai TAS ir NENORMĀLI svarīgi, lai ir pamatojums! Ilzes miers, humors un viedums uzrunāja pilnīgi visus nometnes dalībniekus. Domāju tagad neviens negarlaikosies, stāvot Maxima rindā:)) Redz ko nozīmē, kad ezotēriku pasniedz cilvēks ar medicīnisko izglītību!

Dace CīruleDclounge sirēna, kā viņa pati sevi dēvē, dalījās savās zināšanās un ieveda nometnes dalībniekus noslēpumainā aromterapijas pasaulē.

Inesīte Liepiņa, supersmaidīgā uztura meitene no ZINI, KO ĒD! Notestēja mūsu zināšanas spējā orientēties produktu sastāvā, uzturvērtībās un, pamatot savu izvēli, par labu vienam vai otram produktam. Kopīgi pagatavojām aromātisku tomātu/bazilika salsu un krāsnī ceptus turku zirņus, saldajā mielojājies ar vietējām zemenītēm:) 

Paldies maniem mīļajiem vingrotājiem-muzikāli apdāvinātajiem Artiņai un Tomam un protams šovmenim Gintam par dziesmām, rotaļām un līksmību līdz rītam...“Sāp naktī, salauztais Gints...."

Meiteņu un arī zēnu ķermenu lutināšanas procedūras tika uzticētas jau pieminētajiem Dclounge meistariem Evitiņai, Dacītei un Andrim.

Šogad nometne tika nosaukta arī par izēšanās nometni, jo pateicoties Rudītei un OTTO restorāna pavāriņiem mēs tikām baroti kā suķi uz nokaušanu, ēdiens SUPERgards un šausmīgi daudz!!!

Bez Ānes muižas saimnieku viesmīlības šī nometne nebūtu iespējama, tāpēc liels paldies Dainiņai un protams Aivaram, kas ir Ānes muižas pasākumu rūķis-organizators!

BET, vislielākais paldies visiem MANIEM cilvēkiem, kas uzticās, kad es saku KĀ jāvingro, kas ir man līdzās, kad ir priecīgi un atbalsta un palīdz, kad ir bēdīgi  un gribās padoties!

Es esmu pateicīga jums katram un ikvienam, ka esat manas dzīves sastāvdaļiņa.

Parasti pēc nometnes ir MILZĪGS emocionāls pacēlums un vēlēšanās iet uz priekšu mācīties, darboties un tiekties uz jauniem mērķiem.... diemžēl, šoreiz, nākamajā dienā pēc nometnes tiku uzliktas uz pauzes, lai dziļi pārdomātu, ko es vēl savā dzīvē, ko dzīvoju no sirds un pa īstam, tomēr daru ne tā kā vajag. Domas ir un es ar sevi strādāšu!

Es turpināšu iet ceļu, kas mani dara laimīgu, dalīšos ar jums visā, kas pašai šķiet vērtīgs, labs un noderīgs. Turpināšu mīlēt cilvēkus, kas ir man līdzās, Paldies, ka jūs man esat, gan priekos, gan bēdās!

Paldies sarģeņģeļiem, kas manam Emīlam 30.jūnijā stāvējuši klāt negadījuma brīdī - Emīla tētim Gatim, manam papum Jurim un Memmītei Olgiņai, kas Emīliņu auklēja. Paldies jums visiem, kas atbalstījāt, devāt padomus un piedāvājāt palīdzību! Mans Emīls ir vesels, paldies Dievam, tik liela piemiņas zīme uz labā vaiga liks atcerēties 2019.gada 30.jūniju.

Sargājiet sevi un savus mīļos!

Jūsu Iveta.