Divi vienā        
YIN & YANG

Sākotnējās Hatha jogas formas uzsvaru lika vienādi gan uz spēcīgām muskuļu aktivitātēm, kuras varētu nodēvēt par YANG praksēm, gan uz maigākām darbībām, kas atvēra dziļākos audus un locītavas un, kuras šodien dēvētu par YIN praksēm. Lielākoties visas jogas prakses šodien ir ļoti dinamiskas un radītas tā, lai strādātu tikai ar pusi no mūsu ķermeņa, muskuļaino pusi jeb YANG daļu. YIN joga, savukārt, ļauj mums piekļūt ķermeņa dziļākajiem audiem – locītavām, saistaudiem, fascijām, un pat kauliem.

Tāpēc ir svarīgi strādāt gan ar YANG, gan YIN ķermeņa enerģijām, lai iegūtu optimālu veselību un vitalitāti.

YIN jogai var būt tādi paši mērķi kā YANG jogai, taču atšķiras ne tikai tas, KO mēs darām, bet arī tas,   mēs mēs to darām. Tas, kāpēc mēs nodarbojamies ar jogu, ir tikai mūsu pašu personiskā, individuālā motivācija.

Šo divu enerģiju līdzsvars ir tas, kas balstoties uz Dao mācību nodrošina harmoniju un veselību.  YIN un YANG ir ļoti relatīvi jēdzieni, kas raksturo mūsu eksistenci. Tāpat kā diena un nakts, YIN nevar pastāvēt bez YANG un YANG nevar pastāvēt bez YIN, tie papildina viens otru.

Piektienas vakars ir īstais laiks, lai pastrādātu ar savu fizisko ķermeni aktīvi, lai pēc tam plūstoši pārietu "iņā", kā mēs to mīļi dēvējam. 

Nodarbības pirmās 45 minūtēs būs aktīvs darbs ar muskuļiem, to nostiprināšanu, otras 45 minūtes darbs ar locītavām, saistaudiem un mūsu mīksto skeletu - fascijām. 

Brīnišķigs treniņš, lai brīvdienās "ieietu" jau atpūties!

Izmaiņām nodarbību grafikā seko sadaļā: AKTUĀLI!

Šobrīd nodarbība nav regulārajā sarakstā!!!