Riņķis (Pilates ring)

Kas ir pilates riņķis? Tas ir daudzfunkcionāls fitnesa aksesuārs, kas nodrošina spēcīgu pretestību. Tas palīdz attīstīt skaistu un vingru augumu, iedarbojoties uz dažādām problēmzonām, kā arī palīdz veikt dziļākus stiepšanās vingrojumus.

Kā var palielināt treniņa intensitāti pilates nodarbībā? Izmantojot pilates riņķi! Šī stūres lieluma apļa saspiešana nodarbina to muskuļu grupu, ar kuru Tustrādā, kā arī palīdz šiem muskuļiem strādāt papildus katru reizi, kad Tu riņķi pacel un nolaid. Tāpat arī riņķa pretestība strādā, lai saglabātu Tavu ķermeni pareizi centrētu un korseti stingru. Nav brīnums, ka to pazīst arī ar nosaukumu „maģiskais aplis”.

Pilates riņķis ir rūpīgi un pārdomāti izstrādāts, lai nodrošinātu nepieciešamo pretestību, padarot vingrojumus daudz efektīvākus, tajā pašā laikā, pateicoties riņķa polsterējumam, garantē treniņu drošību.

Riņķis palīdz attīstīt lokanību un ķermeņa stabilitāti, palīdz veikt dziļākus stiepšanās vingrojumus, kā arī var tikt izmantots iedarbojoties uz tādām problēmzonām kā:

* rokas,

* augšstilbi

* korsetes muskuļi 

Mūsdienās pilates ir kļuvušas par iecienītu vingrošanas veidu, tomēr, vairākus gadus strādājot uz paklājiem, rodas nepieciešamība pēc spēka pretestības iekļaušanas vingrojumos. Pilates riņķis ir ideāli piemērots šim nolūkam.